Vyhlášení výsledků soutěže Náš kraj

Slavnostní vyhlášení výsledků a předání diplomů proběhlo v úterý 21. listopadu 2017 v DDM Nymburk.

Výsledkovou listinu najdete na kartě Soutěže.

VÝTVARNÉ PRÁCE
 
KATEGORIE 1 - jednotlivci:
I. Kategorie:    5 – 11 let
  1. místo: Anna Kratochvílová (ZŠ Letce Fr. Nováka Sokoleč): „Karlštejn“
  2. místo: Radovan Hřib (ZŠ Letce Fr. Nováka Sokoleč): „Hradčany“
  3. místo: Vanessa Kombercová (ZŠ Letce Fr. Nováka Sokoleč): „Chrám sv. Barbory v Kutné Hoře“
 II. kategorie:  12 – 15 let
  1. místo: Dagmar Baštová (ZŠ T.G.M. Poděbrady): „Poděbradský zámek“
  2. místo: Jana Martincová (ZŠ T.G.M. Poděbrady): „Symfonie“
  3. místo: Štěpánka Burýšková (ZŠ T.G.M. Poděbrady): „Poděbradský zámek“
III. kategorie: 16 – 18 let
  1. místo: Daniel Dydyk (EKO gymnázium a SOŠ multimediálních studií): „Sky Islands“
 KATEGORIE 2 - skupiny:
        
II. kategorie:  12 – 15 let
  1. místo: Eliška Dudková, Tereza Kysílková (EKO gymnázium a SOŠ multimediálních studií): „Havířský kostelík a sloup P. Marie“
  2. místo: Nela Fialová, Šarlota Martincová (EKO gymnázium a SOŠ multimediálních studií): „Návrh budovy aquaparku“
  3. místo: Tomáš Zelinger, Daniel Hrádek (EKO gymnázium a SOŠ multimediálních studií): „Vodní elektrárna v Poděbradech“
KERAMICKÉ PRÁCE
 
KATEGORIE 1 - jednotlivci:
 
I. Kategorie:    5 – 11 let
  1. místo: Anna Faulhammerová (DDM Nymburk): „Strom z naší zahrady“
  2. místo: Veronika Kohoutková (DDM Nymburk): „Znak Lysé nad Labem“
  3. místo: Anežka Bodnárová (DDM Nymburk): „Kouřim“
 II. kategorie:  12 – 15 let
  1. místo: Petra Frýdlová (DDM Nymburk): „Nymburské hradby“
  2. místo: Anna Turková (DDM Nymburk): „Náš kraj“
  3. místo: Jan Vlček (DDM Nymburk): „Hurvínek“
  FOTOGRAFICKÉ PRÁCE
 
 
KATEGORIE 1 - jednotlivci:
 
I. Kategorie:    5 – 11 let
  1. místo: Kristina Futerová (ZŠ T.G.M. Poděbrady): „Český ráj IV.“
  2. místo: Filip Slabý (ZŠ T.G.M. Milovice): „Co to leze v síti“
  3. místo: Samuel Matouš (ZŠ T.G.M. Milovice): „Tajemná cesta“
 II. kategorie:  12 – 15 let
  1. místo: Markéta Šídlová (ZŠ T.G.M. Milovice): „Východ slunce“
  2. místo: Jakub Červenka (DDM Nymburk): „Kudy“
  3. místo: Ivona Štychová (ZŠ T.G.M. Milovice): „Opuštěný barák“