Keramický kroužek (čtvrtek)

Keramický kroužek je určen spíše pro školní děti, ale není to podmínkou, mohou se zúčastnit i děti předškolního věku. Účastníci  si v kroužku osvojí práci s keramickou hlínou jako s materiálem pro modelování z volné ruky  a výrobu nejrůznějších předmětů.Vyrobí si spoustu výrobků z keramické hlíny a vyzkouší si na nich svoji nápaditost a dovednost. Kromě práce s keramickou  hlínou se naučí používat i různé techniky dekoru, glazury, engoby a práce se sklem.Cílem kroužku je modelovat a tvarovat vlastníma rukama dle vlastní představivosti. Přínosem pro účastníka keramického kroužku by měl být rozvoj dovedností v práci s hlínou, osvojení si postupů u základních keramických tvarů, jako je soška, hrnek, miska a osvojení si základních keramických přístupů, jako je práce z volné ruky, modelování z plátů a tvarování pomocí hádků.
Praktické pokyny: Doporučujeme pracovní oblečení - počítejte s ušpiněním. Dlouhé vlasy je nutné stáhnout do gumičky! Přezůvky nejsou povinné.

Pokud se prostřednictvím webového formuláře přihlásíte na kroužek po 30. září 2024, kontaktujte nás prosím zároveň na e-mail ddm zavináč ddm-nymburk.cz, popř. na telefon 325 514 671. Děkujeme!
Číslo kroužku: 31
Den: čtvrtek
Čas: 13.30-15.00
Lektor: Halka Johanová
Věková skupina: od 7 let
Cena: 1.600,-
Kapacita: volno
Kde: DDM Nymburk