Keramický kurz pro dospělé

Účastníci  si v kroužku osvojí práci s keramickou hlínou jako s materiálem pro modelování z volné ruky  a výrobu nejrůznějších předmětů.Vyrobí si spoustu výrobků z keramické hlíny a vyzkouší si na nich svoji nápaditost a dovednost. Kromě práce s keramickou  hlínou se naučí používat i různé techniky dekoru, glazury, engoby a práce se sklem.Cílem kroužku je modelovat a tvarovat vlastníma rukama dle vlastní představivosti. Přínosem pro účastníka keramického kroužku by měl být rozvoj dovedností v práci s hlínou, osvojení si postupů u základních keramických tvarů, jako je soška, hrnek, miska a osvojení si základních keramických přístupů, jako je práce z volné ruky, modelování z plátů a tvarování pomocí hádků.

Pokud se prostřednictvím webového formuláře přihlásíte na kroužek po 30. září 2022, kontaktujte nás prosím zároveň na e-mail ddm zavináč ddm-nymburk.cz, popř. na telefon 325 514 671. Děkujeme!

Pokud by nebylo možné z důvodu špatné epidemiologické situace realizovat kroužek prezenčním způsobem, bude kroužek probíhat distančně. Budete dostávat videonávody a keramickou hlínu na samostatnou práci doma.
Distanční forma bude považována za plnohodnotnou náhradu, nebudeme vracet platby.
Číslo kroužku: 12
Den: čtvrtek
Čas: 15.30-17.30
Lektor: Vlasta Bílková
Věková skupina: dospělí
Cena: 2.000,-/pololetí
Kapacita: volno
Kde: DDM Nymburk