Odpolední klub od září 2023

Přijímáme přihlášky do odpoledního klubu na školní rok 2023/2024!
 
Přihláška je vždy na jeden školní rok, proto prosíme děti přihlášené vloni o novou přihlášku! Přihláška do klubu ke stažení zde. Vyplněnou přihlášku prosím vhoďte do domovní schránky DDM Nymburk.
 
Základní informace o klubu ke stažení. Klub je zdarma.
Klub zahájil činnost v pondělí 25. 9. 2023.
 
Také ve školním roce 2023/2024 je vstup do odpoledního klubu pouze pro děti přihlášené buď do klubu, nebo do zájmového kroužku. Přihlašování do kroužků probíhá online.

Nejčastější dotazy na to, jak funguje odpolední klub:
Pro koho je určen? Klub je určen pro děti docházející do ZŠ, které potřebují v bezpečném prostředí strávit čas mezi koncem školního vyučování a např. příchodem rodičů ze zaměstnání nebo odjezdem autobusu. V klubu mohou děti čekat, než jim začne jejich kroužek. Klub není bezbariérový.
Mám dítě přihlásit? Ano, je nutné vyplnit přihlášku, poté dítě může přijít kdykoli v provozní době a odejít kdykoli v provozní době. Příchod i odchod záleží pouze na dítěti. Při příchodu do klubu se zapíše do sešitu a při odchodu se odepíše. Pobyt v klubu je zdarma.
Hlídá někdo moje dítě? V klubu je pedagogický dozor, který dohlíží nad dodržováním pravidel chování v klubu. Nedohlíží však nad tím, v kolik hodin má dítě přijít nebo odejít.
Co může dítě v klubu dělat? Činnost dítěte v klubu není řízená. V klubu jsou k dispozici stolní hry, počítače s připojením na internet, herní konzole, základní výtvarné potřeby. Jsou tu stoly, u nichž lze psát úkoly.